Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty60%СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty0%СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty30%СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty10%СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР

Go down 
АвторСъобщение
Bloody_Lady

Bloody_Lady


Брой мнения : 10
Дата на регистриране : 01.02.2011
Години : 33

СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    Empty
ПисанеЗаглавие: СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР    ClockЧет Фев 10, 2011 10:22 am

СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР




Отваряне на кръг

1. Застани с лице на Изток, ръцете отпуснати отстрани, главата леко наведена, дишнето равномерно и бавно. Вдигни дясната си ръка над главата и докато я спускаш към гърдите си си представи лъч светлина да се спуска от небето към земята през теб. Обърни главата наляво и дигни лявата си ръка хоризонтално, обърни глава надясно и изпъни и дясната ръка.

2. Вдишай и при издишването визуализирай лъч светлина да преминава от ляво надясно. Протегни едната ръка напред, другата назад и визулизирай трети лъч светлина да пронизва тялото ти. Почувствай как тялото се зарежда с енергия от всички страни. Остани със спокоен ум и равномерно дишане.

3. Вдишай и при издишването с дясната си ръка нарисувай Пентаграма във въздуха (от долния ляв ъгъл нагоре) Визуализирай Пентаграмата в блестяща синя светлина. След това насочи дясната си ръка в центъра й – Саирис – кажи думата с бавен и вибриращ глас. Вдишай дълбоко.

4. Обърни се надясно и с издишването с дясната ръка начертаваш бял светлинен кръг до мястото на следващата Пентаграма. На Юг начертай нова Пентаграма – Фафнер

5. Обърни се надясно на Запад – Нейлон

6. Обърни се надясно на Север – Граел

7. Обърни се надясно и завърши кръга от бяла светлина. Сега имаш четири пентаграми в четирите посоки и кръг от светлина, който ги свързва. Вдишай дълбоко от енергиите на четирите пентаграми, с издишването нека те станат още по-ярки.

8. Кажи “Призовавам Пазителя на Източната Кула – О Саирис, Владетел на Драконите и на Изтока, ела и донеси Силата на Свистящия въздух” – визуализирай огромна кула на Изток със дракон върху нея, целият във вихри и светкавици. След като кажеш думите, дракона издига глава нагоре и от дъха му излиза огромно торнадо и светкавици, които започват да се въртят около него и кулата.

9. “Призовавам Пазителя на Западната Кула – О Нейлон, Повелител на Драконите и на Запада, ела и донеси Стихията на Водата” – визуализирай кула на Запад и син дракон върху нея и потоци вода. След като кажеш думите от устата на дракона излиза огромна вълна вода, която все едно стои на едно място.

10. “Призовавам Пазителя на Южната Кула – О Фафнер, Владетел на Драконите и на Юга, ела и донеси Драконовия Огън” – кула с червен дракон, който бълва пламъци. След като кажеш думите дракона пуска огнена топка към теб, която застава на известно разстояние от теб във въздуха .

11. “Призовавам Пазителя на Северната Кула – О Граел, Повелител на Драконите и на Севера, ела и донеси Силата на Земята” – кула с черен дракон, който удря по земята с опашката си и я тресе. След като кацеш думите дракона удря много силно и земята се издига като стена и се отправя към теб.

12. Четирите елемента са около теб на известно разстояние. Висят във въздуха и треперят и вибрират като събират още повече сила. Драконите от четирите посоки непрекъснато ги подхранват с енергия.

13. “Във нощта под звездите Аз призовавам към живот (името на служителя). (Виж как звездите се преместват и създават формата на твоя дракон след това се спускат при теб в центъра на кръга.) Дракони от четирите посоки дарете силата си на своя брат. Саирис дари (името на служителя) със силата на Въздуха и Светкавиците, така че да бъде бърз и непобедим както мълния в небето. С ум и рефлекси като вятъра. Саирис направи крилете на… силни като буря. Нейлон дай на … силата на дълбоката вода, дари прозорливост и интуиция всеобхватни като морето. Фафнер дари на … Огъня на живота, така че никога да не му липсва енергия и сила, нека дъхът му бъде унищожителен като твоите пламъци. Граел направи бронята на… непробиваема като скала и тялото му издържливо като планините. Дари го със силата на Земята.
Като казваш думите, от съответната посока виж как последователно елементите на въздуха (торнадо със светкавици), на водата (огромна приливна вълна), на въздуха (огнена топка и колони от пламъци) и земята (масивна стена от пръст и скали) се вливат последователно във формата от звезди.
Втора част

0. Приготвяне на материален носител, Цигара, върху която са нарисувани символите на Уран в началото където се запалва, Юпитер по средата и Марс в края. Ароматна пръчица, Свещ в цвят по избор. Сигила на дракона на едната страна на парче хартия и сигила получен от магическото ти име на другата.

1. Постави фигурата на олтара.

2. Инвокация на Уран:

Io Ouranos! Serpent of Octarine Flames!
I summon thee from within me, within me!
Io Ouranos ( 8 )
The Octarine lightning pierces my creation ( визуализирай октаринова хаос сфера вътре във фигурата)
The name of this servitor, this mighty Dragon, is….
Come Ouranos, breathe life into my creature!
Ouranos, God of Magick Octarine
Ouranos, Serpent Octarine
Ouranos, Baphomet, Semyaza, Carmara ( 7 )

Повтори горното 3 пъти като засилваш концентрацията върху материалния носител и астралното тяло на сервитора.

3. Като се фокусираш върху сервитора:

Могъщи Драконе ( неговото име )
Аз съм твой бог, ти си мой слуга
Служи ми добре, пази ме и се бий за мен,
и Аз ще те възнаградя с живот,
провали ме и Аз ще те унищожа изцяло!

4. Запали цигара и вдишай част от дима. Издишай дима върху фигурата и вибрирай “Io Ouranos” с първото издишване. С второто – “ Io –твоето магическо име”, с третото – “Io – името на сервитора”. Вибрацията на всяка фраза трябва да е точно толкова дълга колкото е и издишването на дима. Повтаряй така докато изпушиш цигарата. Посипи материалния носител с пепелта от цигарата.

5. Постави фигурата върху олтара:

(името на дракона) това е Axis Mundi (това е материалния свят)
Това е моето тяло
Това е твоята душа!
Служи ми добре, пази ме и се бий за мен
и Аз ще те възнаградя с живот
провали ме и аз ще те унищожа изцяло!
Ти си мой слуга, Аз съм твой Бог!

6. Постави фигурата над дима на ароматната пръчица:

(името на дракона) това е Spiritus Mundi (духовния свят)
Това е дъхът на магията
Това е моят дъх!
Служи ми добре, пази ме и се бий за мен
и Аз ще те възнаградя с живот
провали ме и аз ще те унищожа изцяло!
Ти си мой слуга, Аз съм твой Бог!

7. Постави фигурата до твоето тяло така че да се затопли:

(името на дракона) това е Stella Sol (източникът на живота)
Тук е топло и безопасно
Тук е огънят и животът,
Служи ми добре, пази ме и се бий за мен
и Аз ще те възнаградя с живот
провали ме и аз ще те унищожа изцяло!
Ти си мой слуга, Аз съм твой Бог!

8. Визуализирай как мощна светкавица от небето пада върху дракона и в същото време как излизат пламъци от ръцете ти към него. Рязко кажи – “Живей и ми бъди верен” – с това драконът е завършен.
Върнете се в началото Go down
 
СЪЗДАВАНЕ НА ДРАКОН - СЕРВИТИОР
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Призраци,демони,енергийни вампири,фей,коболти-
Идете на: