Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Призоваване на духове ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Призоваване на духове ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Призоваване на духове ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Призоваване на духове ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Призоваване на духове ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Призоваване на духове ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Призоваване на духове ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Призоваване на духове ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Призоваване на духове ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Призоваване на духове ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Призоваване на духове Empty60%Призоваване на духове Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Призоваване на духове Empty0%Призоваване на духове Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Призоваване на духове Empty30%Призоваване на духове Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Призоваване на духове Empty10%Призоваване на духове Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Призоваване на духове

Go down 
+2
Katerines
Black_Tiger
6 posters
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockСря Сеп 09, 2009 6:23 am

Заглавие - Призоваване на духове изкуството на магическата евокация!

Автор:Константинос
Издател:Аратрон
Призоваване на духове 25259z10

Анотация:Призоваване на духове" е цялостно ръководство за евокиране на същности, с които да предизвикате удивителни промени в живота си. Ще научите как духовете, обитаващи другите нива, могат да бъдат евокирани на астрално и физическо ниво, за да ви помогнат да се сдобиете с мистични способности.
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockПет Дек 11, 2009 2:00 am

Призоваването на духове може да бъде крайно опасно!! :affraid: Внимавайте! Ако тази книга е с неточни и неясни инструкции може да си навлечете ужасни бели, вместо да се сдобиете с някакви мистични способности. Ако сте новаци НИКОГА не призовавайте какъвто и да е бил дух сами. И винаги имайте едно наум - с призоваването на духове много лесно можете и да си вземете за "спомен" един "домашен любимец", наречен полтъргайст. Но това е всъщност най-хубавото, дето можете да си завъдите... Ами ако дойде демон, какво ще правите?! И пак: В-Н-И-М-А-В-А-Й-Т-Е!!! Не е шега работа, бе хора...
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockПет Май 21, 2010 5:34 pm

Това пък за какво ви е??? Между другото не съществуват демони,поне не в смисъла черни,страшни и зловещи! (това може да са същества или духове не от Земята,които се вселяват,разболяват хората или спират еволюцията).А за какво ви е да викате духове?! Що ше ги притеснявате? Стигнете до такова ниво,че да можете да общувате с тях. Не се знае, ако го направит кой ще дойде, и може да си лепнете някой недрожелюбник. Развивайте себе си и вашите възможности. Не търсете такива приключения,не всичко става като по филмите. ⭐


Последната промяна е направена от ali_isi на Нед Май 23, 2010 3:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockПет Май 21, 2010 11:19 pm

Моля ви за едно голяма извинение. Тогава не знаех що е демон и що е ангел. Демоните изобщо не са някакви страшни и бла-бла, и най-важното - не са зли! Срещала съм ги откакто съм сатанистка, а в сънищата си са ми показвали най-различни неща. Много са приятни дори. Ангелите са онези, от които трябва да се пазите. Не ги гледайте в бяло, с мили лица. Това са маски.
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockСъб Май 22, 2010 10:57 am

Всеки си има собствено мнение за мен са добри и се опитват да преминат отвъд но са ми интересни и искам да ги разуча face ще е готино да си приказваш с дух може да те защитава и тем подобни ако се спритялите така че ще е готино според мен но трябва да имаш силна психика за първата среща с него face







:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockНед Май 23, 2010 3:53 am

Katerines написа:
Моля ви за едно голяма извинение. Тогава не знаех що е демон и що е ангел. Демоните изобщо не са някакви страшни и бла-бла, и най-важното - не са зли! Срещала съм ги откакто съм сатанистка, а в сънищата си са ми показвали най-различни неща. Много са приятни дори. Ангелите са онези, от които трябва да се пазите. Не ги гледайте в бяло, с мили лица. Това са маски.


Не те разбирам какво имаш предвид? Не знам какво изучаваш, в какво вярваш. Би ли ми обяснила повече за теб,за да те разбера? :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockНед Май 23, 2010 3:09 pm

тук вече навлизаме в дългите и широки теми на непознатото :twisted: face :D







:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockНед Май 23, 2010 3:40 pm

ali_isi, сложно е. Подписах договор със Сатаната, че взаимно ще си помагаме, и това си е така. Аз изпълнявам неговите повели - развивам се, уча, мисля, опитвам нови неща - и той ми помага по пътя, защитава ме, поддържа ме.
Вижте сега, хора. Искам първо да разберете, че Дявола и демоните му НЕ са каквито църквата и "бог" казват че са. Те не са рогати, зли, страшни, нямат нищо общо със каквито и да било чудовища. Всъщност не знам защо всички трябва да вярват на самохвалещия се "бог", след катос нищо не доказва качествата си, след като пречи на развитието и нарушава баланса във Вселената. И след като "бог" многократно е доказвал, че не трябва да му имаме доверие.
Сатаната не е само за разрушението. Той разрушава за да твори, твори за да разрушава. Защото трябва да има някакъв баланс във Вселената. Той е развитието, за познанието. Обича когато мислим и разгледаме всички гледни точки, преди да решим. Не знам как да ви отворя очите, хора. 😕 Жал ми е за душите, които остават измъчени и след смъртта, понеже са вярвали в лъжа цял живот. И атеистите не печелят. Всъщност духовете, които най-често призовавате са на някогашни атеисти, понеже не ги искат нито в Ада, нито в "рая". Повечето се озлобяват. Някои се самосъжаляват. Други се опитват да помогнат на призовалите ги...
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockНед Май 23, 2010 11:29 pm

Има добро и зло на света(вечната битка между тях),не мисля че ангелите винаги са във бяло,крила и ореоли,а дяволите ,демоните(там както им викате)в черно както ти каза рога опашки(хах).Но онези които се бият на страната на доброто(ангели,хора,духовни существа и т.н)те светят,изпълнениа са с любов и ти усещаш как струи от тях.А другата страна,погледни в очите им и ще разбереш тъмното,злото хитростта,глава боли от това.А доброто винаги побеждава! Тъй е и тъй ще бъде.Хората сами избират от коя страна да са.Ние тука се учим и квото постигнем,направим и добием си го взимаме в отвъдното.Както бях прочела някъде "земята е най - висщия университет".Така е идвете са важни,трябва да има баланс.Но някой ден всички ще светим,ще сме щастливи(защото знаем как да постигнем това), със силно съзнание.
Много сплескано :D говориш и не знам колко разбрах за този договор. Но ми е интересно какви неща опитваш и пробваш ?Разбира се,ако не ти досаждам :)
Върнете се в началото Go down
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockСря Май 26, 2010 3:14 am

ali_isi, моля те, не забравяй - ангелите и демоните не са хора и в тях няма битка между доброто и злото. Те са избрали страна, на която служат.
Сплескано говоря? Е, мислите ми идват прекалено бързо, за да ги изпиша всичките, а и не ща да съм досадна. Договорът си представлява клетва към Сатаната, нерушима клетва. Има най-различни неща, които пробвам - различни гледни точки. Когато получа знак от Сатаната да създавам - създавам със старание и естетика, отбирам само най-доброто и го подарявам, без да искам нещо в замяна. Когато получа знак да унищожа, за да поддържам баланса - руша доколкото е нужно, не прекалявам, но свършвам това, което имам да свърша. Също така, Сатаната възнаграждава всяко едно, дори най-малко усиле за развитие. Това включва учене, постоянство, много усилия. Но всичко се възнаграждава. Получаваш подкрепа, помощ, закрила. Затова обичам Сатаната. ❤
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockЧет Май 27, 2010 7:08 pm

Много интересна дискусия се е получила тук. Но както ти казваш, че Сатаната ти помага. Така твърдят и хората, които служат на Бог или която и да е тази висша сила, никой не може да каже докато не отиде на ония свят. Винаги има две страни и човек сам решава на коя ще застане дали да се развива или не, дали да стои на едно място, да гради или да разрушава. Във Вселената балансът не е нарушен от Бог, нарушен е от хората, защото единственото нещо което правят повечето от тях е да разрушават, и да не надграждат дори камъче... Ангели, Демони, добро, зло...Има една тънка граница, която се прекарва по между им, защото за някой да скъсаш цвете е лошо, а за други удоволствие, защото ще му се радват няколко дена, докато не увехне... Накрая пак става дума за гледните точки на един човек или на цяла маса хора, кое е зло, кое е добро. Та нали и Луцифер е бил Ангел, но просто не е искал да живее по правилата на своя баща... А относно ангелите, не мисля, че са толкова лоши, в пътите когато съм искала нещо искрено да стане, винаги се е случвало, а ако не се е ми е давало урок за цял живот. Да мога да кажа, колкото и откачено да звучи...има ангели и ме пазят и бдят над мен, и ми помагат, те не са с крила и ореол и с бяла тога, те са светлина и енергия, светлината която ти е нужна понякога за да прогледнеш в тъмното...
Аз уважавам всички вярвания и ще ми е интересно, да науча още за това, в което ти вярваш Katerines, понеже си още толкова млада, какво те е накарало да се захванеш с тези неща, кой те е насочил... Ако не е тайна, разбира се... :)
Върнете се в началото Go down
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockЧет Май 27, 2010 9:17 pm

Ами няма да кажа повече по въпроса, да не ставам досадна. Тайна.
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockПет Май 28, 2010 1:44 am

Добре изборът е твой... И не мисля, че си досадна! :)
Върнете се в началото Go down
ifka15

ifka15


Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 26.08.2012
Години : 28
Местожителство : Форкс

Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове ClockНед Авг 26, 2012 4:27 pm

Всичко което написахте е от полза,но как в крайна сметка да призовем един дух?! Аз искам да пробвам,но не знам как.. cry1
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Призоваване на духове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призоваване на духове   Призоваване на духове Clock

Върнете се в началото Go down
 
Призоваване на духове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Окултна Литература-
Идете на: