Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
МАГИЯТА ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
МАГИЯТА ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
МАГИЯТА ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
МАГИЯТА ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
МАГИЯТА ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
МАГИЯТА ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
МАГИЯТА ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
МАГИЯТА ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
МАГИЯТА ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
МАГИЯТА ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
МАГИЯТА Empty60%МАГИЯТА Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
МАГИЯТА Empty0%МАГИЯТА Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
МАГИЯТА Empty30%МАГИЯТА Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
МАГИЯТА Empty10%МАГИЯТА Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 МАГИЯТА

Go down 
+3
Katerines
Black_Tiger
feqta
7 posters
АвторСъобщение
feqta
Модератор
Модератор
feqta


Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 07.09.2009

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockВто Сеп 08, 2009 2:30 pm

РЕШИХ ДА СПОДЕЛЯ СВОЯТА ГЛЕДНА ТОЧКА ЗА МАГИЯТА.ЦЪРКВАТА ОТРИЧА ЗА СЪЩЕСТВУВАНЕТО И.ЗА СМЕТКА НА ТОВА ВСЕ ПО-ЧЕСТО ХОРАТА ТЪРСЯТ ПОМОЩА НА МАГОВЕ.


ДУМАТА МАГИЯ В БЪЛГАРИЯ Е ПРЕЧУПЕНА ПРЕЗ ПРИЗМАТА НА КРИВОРАЗБРАНИЯТ НИ СВЕТОГЛЕД.ВСЕ ПОВЕЧЕ МАГОВЕ СЕ ПОЯВИХА И ХОРА КОИТО ТВЪРДЯТ,ЧЕ СА СПЕЦОВЕ ПО ПРАВЕНЕ НА МАГИЯ.АКО ПИТАТЕ МЕН ПОВЕЧЕТО СА ДОБРИ ПСИХОЛОЗИ КОИТО СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ОТ СТРАДАНИЕТО НА ХОРАТА.И НИЕ НАЛИ СМЕ СИ БЪЛГАРИ ,САМО ДА НИ ПОДАДАТ ЛЪЖИЧКА И ХУКВАМЕ.ХОРА НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ОПРАВИ ПРОБЛЕМИТЕ С МАГИЧЕСКА ПРЪЧКА.НАЙ Е ЛЕСНО ДА ОТИДЕТЕ ПРИ ЧОВЕК КОЙТО ТВЪРДИ ,ЧЕ С РЪХОМАХАНЕ НА РЪЦЕТЕ И КАТО ЗАБЪРКВА ТАМ НЕКВИ СИ ИЗМИСЛЕНИ РИТУАЛИ ВИЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИТЕ.ТОВА ЗА МЕН НЕ Е МАГИЯ.МАГИЯТА ЗА МЕН Е НЕЩО ДРУГО.

Е РАЗБИРАСЕ ИМА И ВЕЩИ В ТАЗИ ОБЛАСТ.

СПОДЕЛЕТЕ ВАШАТА ГЛЕДНА ТОЧКА ТУК .АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ОПРЕДЕЛИ МАГИЯ КАКВО Е ,ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА РАЗБЕРА.ЛИЧНО АЗ НЯМАМ ДОСТАТЪЧНО ПОЗНАНИЯ . ДОРИ И МАЛКОТО КОИТО ИМАМ МЕ СВЕЖДА НА МИСЪЛТА,ЧЕ МАГИЯТА НЕ Е ТОВА КОЕТО НИ СЕ ВНУША - ЧЕ Е
🤡 :geek:
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСря Сеп 09, 2009 7:11 am

Feqta мисля че си напълно права.За съжеление думата Магия придоби само лоши качества особено в България.Някой казват че има 2 вида Магия (добра,лоша) аз лично не вярвам в това.

Защото - според мен магията винаги е била опасна и нищо в нея не е добро.Мисля така защото според мен не е чесно човек да променя отредената му съдба ! Особено чрез такива действия! Вярно за някой магийте за Защита,Пари и Здраве са нещо хубаво.За други магийте за Любов,Смърт или Лош късмет на ближния са нещо лошо.За мен не съществуват тези 2 вида.Аз приемам Магията като едно цяло.Въпреки всичко не мисля че тя е необходима на хората! Замислете се какво щеше да стане ако всеки 2 започне да прави магий ?

Според мен е много по-добре човек да започне да учи за живота.Ще се учудите колко нови неща ще откриете :)
Следвайте духовното си развитие и тогава живота ви ще бъде прекрасен! ☀ ;)
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
feqta
Модератор
Модератор
feqta


Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 07.09.2009

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: дано повече хора го разберат   МАГИЯТА ClockЧет Сеп 17, 2009 11:18 pm

:afro: дано повече хора разберат,че магията не е предметна ,а в главите им и ако искат нещо,то ще стане ! стига вътрешно да го вярват. lol! :geek: :joker: :bball: :affraid: face :D :bounce:
Върнете се в началото Go down
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСъб Сеп 26, 2009 1:10 am

Admine, малко не съм съгласна с теб за онова, което каза за съдбата на човека. Ако ние не вземем нашите решения, някой друг ще го направи. За мен съдбата си я правим ние. Например: аз съм съм виновна, че съм си увредила гласа едно време и сега, след като някога съм имала голяма дарба, вече не става певица от мен. В случая аз съм си виновна, че съм си претоварила гласа, нали? Не ми е виновна песента, това е ясно. Но това беше само пример. Иначе съм съгласна с феичката, че магията е криворазбрана в България (и не само в България). Да, и с аdminа съм съгласна - няма някаква си там бяла или черна магия. Има само магия. Според мен. Но ако я търсиш навън (хехе!) няма да я намериш, защото тя не е там. Тя е вътре в нас. В нас всички. Не е ли магия света? Не е ли магия, че ние живеем и мислим? Че съществуваме? Че не осъзнаваме какво вършим? Ами изкуството - не е ли странно, че някои имат дарба, други - не, а трети - трябва да я доразвият, за да я намерят в себе си? Има милион магии и чудеса на този свят, а ние не си и даваме сметка за тях. Ами любовта? Това не е ли магия? Как не се е загубила и тя във времето?
Това всичко е магия за мен. И това беше моето мнение за магията.
Бъдете щастливи! :)
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСъб Окт 03, 2009 1:56 am

Katerines напълно си права за магията, че е в самите нас, много ми хареса мнението ти! Човекът като цяло е с недоразвити възможности, използва много малък капацитет от мозъка си, никой не знае какво се крие там от медицинска гледка точка, и до днес учените не могат да разберат, на какво се дължи това, ако мога да се изразя, че мозъкът ни е закърнял, и едва 1/5 от него функционира и знаем за какво е. Всеки може да направи магия, но преди това трябва да мисли за последиците, защото се връщат стократно, черна и бяла магия, каквато и да е лоша и не води до нищо добро. И за жалост си е напълно възможно, с тези уроки и какви ли не още методи, с игли, с куклли и тъй подобни, просто има хора които са с много силно влияние, и могат да повлияят и на другите, както четох наскоро една книга, беше кръстена магнетизъм и как влияе на хората, които го нямат или е много силен. Магия или просто мисли, всеки сам може да го разбере, ако не си представи котел с всякакви приказни нещица вътре и жена с островърха шапка, и вълшебна пръчица. :)

С Уважение Деница! :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockНед Мар 28, 2010 8:14 pm

Такам аз нямам нищо друго да ви кажа освен че на повечето места говорите глупости... най вече за.. магията била вредна до някаде да.. но от друга страна шарлатани много ... нямало бяла черна и така нататака.. айде парво се поразчетете :study: за магийте и тогава пишете колко до съдбата .. съдбата е в наши раце.. живота си е наш 1 живот живееш ест.. в това тяло разбирасе но както и да е да не подхващам друга тема... та за магиите темата е какво е МАГИЯТА... има много различни гледни точки и забелязах че админа малко се е объркал незнам какво мислене прави но ... нека да го цитирам парво казва "Мисля така защото според мен не е чесно човек да променя отредената му съдба !" парво казва че нетрябва да се занимаваме с това а после... "Вярно за някой магийте за Защита,Пари и Здраве са нещо хубаво." интересно... лична изгода виждам в теб което не е хубаво но както и да е и все пак магияте не е за всички съжелявам ако съм засегнал някой но наистина парво се поразчетете и тогава тръгвайте да приказвате за магията някой постове ми харесаха но има и пълни глупости който ми ставаше смешно... е благодаря че прочетохте поста все пак face
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockВто Мар 30, 2010 8:40 pm

Moonshine написа:
Такам аз нямам нищо друго да ви кажа освен че на повечето места говорите глупости... най вече за.. магията била вредна до някаде да.. но от друга страна шарлатани много ... нямало бяла черна и така нататака.. айде парво се поразчетете :study: за магийте и тогава пишете колко до съдбата .. съдбата е в наши раце.. живота си е наш 1 живот живееш ест.. в това тяло разбирасе но както и да е да не подхващам друга тема... та за магиите темата е какво е МАГИЯТА... има много различни гледни точки и забелязах че админа малко се е объркал незнам какво мислене прави но ... нека да го цитирам парво казва "Мисля така защото според мен не е чесно човек да променя отредената му съдба !" парво казва че нетрябва да се занимаваме с това а после... "Вярно за някой магийте за Защита,Пари и Здраве са нещо хубаво." интересно... лична изгода виждам в теб което не е хубаво но както и да е и все пак магияте не е за всички съжелявам ако съм засегнал някой но наистина парво се поразчетете и тогава тръгвайте да приказвате за магията някой постове ми харесаха но има и пълни глупости който ми ставаше смешно... е благодаря че прочетохте поста все пак face

За съдбата мога да поспоря с теб. Да започнем с това, че не контролираме къде и кога се раждаме. Освен това, има хора от които зависиш цял живот - те променят съдбата ти. Не съм казала че магията е винаги вредна, но тя наистина би била вредна, когато е владяна от неразумен човек. За бялата и черната магия - ок, да решим че има там бяла и черна магия. Но ако правиш черна магия, от твоя гледна точка, това отмъщение ти носи известна радост - следователно тя е бяла за теб но черна за врагът ти. Добре, как изобщо е хем бяла и хем черна една магия??? Ааа, това с бели и чрни магии е голяма глупост, да ме извинявате! И смятам, съм чела достатъчно. (макар че има хиляди глупости в интернет! be careful) И да, не е хубаво да се опитваш да промениш съдбата си. Както се казва: "Внимавай какво си пожелаваш, може да се сбъдне!". Една малка подробност влияе на друго по положителен или отрицателен начин. Това, че си станал сутринта по-късно и че си излязал от вкъщи за училище по-късно, може да бъде причината да бъдеш блъснат от кола в точно определен момент и на точно определено място, повлияни от простичкият факт, че леко си се успал. Това за парите, да. Съгласна съм. Има по-хубави неща от парите. Но админа е казал: "за някои хора", а не конкретно за него. А който иска още пари, проблема му си е негов, че е толкова плитък... съжаявам ако засегнах някого, но това е моето мнение. (Не че смятам, че е свещено мнение. :lol: ) Благодаря, че ми отделихте и на мен малко време. ❤
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСря Мар 31, 2010 3:40 am

Ами Moonshine,katerines ти е отговорила вместо мен и ме е разбрала много добре : ) Казах за "някой хора" а не за МЕН :)


Peacee \\ // :мотор:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockЧет Апр 01, 2010 10:36 pm

И все пак ще видим ли нещо интересно отностно магията face гледам че някой не обичат да приказват за нея камоли да я исползват :shock:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockПет Апр 09, 2010 9:45 am

Moonshine, откъде пък знаеш че не обичаме да приказваме за магията??? :shock:
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockПет Апр 09, 2010 7:28 pm

еми можеби защото никой не е написал нещо интересно бе :shock: а само расъждения дали е полезна или не face очакваме нещо по загадачно интересно... :страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСъб Май 01, 2010 8:07 pm

За магията съвсем накратко. Това за едни това е вещерство, за други - религия, за трети - простотии.
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockНед Май 02, 2010 12:32 am

ох права си но темата е магията... :) и наистина трябва да се видят мнения на всеки за нея макар че очаква някои да разкаже сблъсаци с нея и така натака нещо по интересно както повтарям в всеки мои пост.. "заинтригуващо" накратко казано :страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
kokoshanel

kokoshanel


Брой мнения : 4
Дата на регистриране : 21.10.2010
Години : 29
Местожителство : Ahtopol

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСъб Окт 23, 2010 7:05 pm

Moonshine обаче супер прав малко са тези хора които владеят магията. Има голяма разлика между ясновидството и магията но незнам защо всеки си мисли че това е тукотака става това природата определя не само живота природа но и бездушевната също така научих че има много видове магий освен бяла и черна :great:


Последната промяна е направена от Moonshine на Съб Окт 23, 2010 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Пиши на кирилица!)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockНед Окт 24, 2010 4:57 am

Имам и друго мнение че не всички трябва да се забъркват с енергийните полета... чел съм книги че не е много добре но каквото и да правим е доказано но някаква степен че се връща обратно :) стига да повярваме малко така че помагайте а не правете зло.Ако помагаме на повечето хора хем ние ще се чустваме по добре и хем хората ще имат 1 наум и когато ти потрябва нещо или си в беда те ще ти помогнат а няма да ти помогнат ако си им вредил или да ги караш да се страхуват от теб като се мислиш за велик и искаш да вселяваш така нареченото "respect" (уважение) не се печели така ... знам какво е хората да се страхуват от теб и да те гледат с плах поглед не е това начина. ;]
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСъб Окт 30, 2010 1:41 am

Напълно съм съгласен с Moonshine super Много хора си мислят,че магията не е опасна! Според тях всичко става като по филмите,(Harry Potter) размахват една пръчица и оп wtf вдигаме предмета над главата си?!
Магията е НАУКА като всички останали! Трябва да се изучава дълги години,след което да се практикува! friendhug
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
kleopatra




Брой мнения : 11
Дата на регистриране : 11.12.2010

МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА ClockСъб Дек 11, 2010 11:41 pm

Какво против имате магията?

Чували ли сте термина ментална магия, и знаете ли че всеки един от вас във всеки един момент от живота си я практикуват несъзнателно? Опитните магове просто знаят това и умеят да го владеят за добро или лошо, както искат. И това е по-добрия вариант , вместо неопитните да правят поразии без да знаят. Материалните неща и ритуалите в магията са за подсилване на тази ментална сила, нищо повече. Помислете пак и ще разберете че по-добре да владееш нещо, отколкото то тебе. По-добре да си вътре в материята, вместо неосъзнато да вредиш повече отколкото един маг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАГИЯТА   МАГИЯТА Clock

Върнете се в началото Go down
 
МАГИЯТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Духовни учения-
Идете на: