Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Обладан от демон ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Обладан от демон ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Обладан от демон ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Обладан от демон ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Обладан от демон ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Обладан от демон ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Обладан от демон ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Обладан от демон ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Обладан от демон ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Обладан от демон ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Обладан от демон Empty60%Обладан от демон Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Обладан от демон Empty0%Обладан от демон Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Обладан от демон Empty30%Обладан от демон Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Обладан от демон Empty10%Обладан от демон Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Обладан от демон

Go down 
АвторСъобщение
wow_freak95

wow_freak95


Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 22.11.2012
Години : 28

Обладан от демон Empty
ПисанеЗаглавие: Обладан от демон   Обладан от демон ClockЧет Ное 22, 2012 11:43 pm

Здравейте на всички :)
Историята ми е дълга но се нуждая от помощ и ще карам накратко, не обичам да изпадам в задълбочени разкази.
От малък имам усет към енергиите, усещам когато около мен има енергия. Винаги съм си мислел че си внушавам, но уви, не е така. Покръстен съм и преди бях вярващ. И до скоро се колебаех. От много време постоянно усещах чуждо присъствие в себе си. Сякаш не съм сам. Не му обръщах внимание докато не взе връх и не започна да ме кара да върша ужасни неща, а най-лошото е че чак сега осъзнавам какво съм правил. И се покайвам за стореното.
Преди 4 години се нанесох в квартира в друг град тъй като съм от малък град и записах гимназия в друг. Още откак крака ми стъпи в новата квартира усетих присъствието на нещо, и определено беше зло. В началото, първите месеци ме беше страх защото бях на 14 и като всяко объркано хлапе се страхувах, но не му обръщах внимание, до днес когато осъзнах какво се е случило. Много пъти съм усещал тази ''енергия'' около мен, как се опитва да влезне в мислите ми, как витае около мен. И изглежда съм се поддал без дори да усетя...тогава спрях да вярвам в Бог, сякаш вече не бях себе си. Това контролираше мислите ми, караше ме да мисля така както никога до сега. И понеже тогава бях в труден период ми се струваше дори като нещо хубаво, изпълваше ме с гняв и омраза, които не са ми присъщи чувства. Караше ме да мразя всичко и всеки. И с всеки ден ставаше все по-зле. Усещах сила в себе си, но това усещане беше незабавно потискано от ''енергията''.
Скоро се натъкнах на един друг форум и днес четох една тема за история подобна на моята. Оказа се че тази ''енергия'' е всъщност демон. Съпротивлявах се и се освободих днес. Днес е единственият ми ИСТИНСКИ ДЕН от 3 години насам. ЕДИНСТВЕНИЯТ ден, в който съм с всичкия си, в който мисля АЗ, а не нещо друго. Последните седмици това нещо съвсем промиваше мозъка ми. Този демон ме караше да си мисля ужасни неща, и сега осъзнавам колко са ужаси. Караше ме да се възхищавам на Лилит, караше ме да вярвам в Лилит, усещах че това не съм аз, но не можех да открия себе си. Искам да попитам как мога напълно да се освободя от влиянието на нищожеството? И да го прогоня от дома си?
Мерси предварително :)
Върнете се в началото Go down
 
Обладан от демон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Вашата история-
Идете на: