Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
странна работа.  ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
странна работа.  ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
странна работа.  ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
странна работа.  ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
странна работа.  ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
странна работа.  ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
странна работа.  ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
странна работа.  ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
странна работа.  ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
странна работа.  ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
странна работа.  Empty60%странна работа.  Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
странна работа.  Empty0%странна работа.  Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
странна работа.  Empty30%странна работа.  Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
странна работа.  Empty10%странна работа.  Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 странна работа.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
marinowaa

marinowaa


Брой мнения : 11
Дата на регистриране : 06.09.2011
Години : 30

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: странна работа.    странна работа.  ClockПон Ное 21, 2011 2:47 am

Здравейте на всички .. имам нещо като проблем и нещо което не мога да разбера.. на Вас може да ви се стори странно но за мен си беше ужас.. таа така тази вечер излезнахме с брат ми на вън и то вече към 7 си е тъмно .. и едно куче започна да ни преследва .. странното беше , че преминахме на другата улица ( а тя няма видимост заради колите) и това куче изведнъж дойде.. ние влезнем в магазина.. то ни чака отвън.. ние отидем някъде .. то след нас.. ние седнем то легне до нас.. обикаляше ни .. беше си страшничко.. на село ми се случи нещо страшно..наистина страшно за което не мисля да пиша .. във връзка със вселяване на сенки във невинни душички .. и се сетих как може някоя заблудена сянка да се е вселила във това кученце.. ако някой има мнение по въпроса моя да пише ;хх .. Благодаря предварително x
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockВто Ное 22, 2011 4:29 am

Понякога търсим причините в свръхестественото и паранормалното,но не винаги това е наложително и правилно!

Според мен този случай си има много просто обяснение - кучето просто ви е харесало и е решило да ви последва,има и вероятност да е било гладно,все пак е улично : )

Случвало ми се е това доста пъти и мисля че няма нищо НЕнормално : ) namigvane
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
AnnabelLee

AnnabelLee


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 03.04.2010
Години : 29
Местожителство : Където си поискам.

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockСря Ное 23, 2011 3:35 am

Това и на мен ми се е случвало и с котка и с куче.Нормално е просто животните усещат когато някой има симпатия към тях или просто им мирише на храна.Може примерно кучето да свикнало хората които излизат от магазина да му подхврлят храна.И аз мисля,че е няма нищо нередно.Но то си е нормално с тези неща които четем и се занимаваме да сме по-параноични.:D :D ;)
Върнете се в началото Go down
marinowaa

marinowaa


Брой мнения : 11
Дата на регистриране : 06.09.2011
Години : 30

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockСря Ное 23, 2011 10:32 pm

даа така си е.. прави сте..беше плашещо наистина.. но това където го четем попринцип до това води :Д .. благодаря Ви :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockНед Дек 04, 2011 7:08 pm

На мен лично като по странен ми хареса това с вселяването бих искал да науча нещо повече ако е възможно а относно това с кучето съм съгласен с Тигъра(админа) не трябва винаги да търсим причина в свръхестественото за такива малки неща. Кучетата усещат и енергия така че няма нищо странно и плашещо ако ви е лаело тогава по може да се притесняваш но щом е било толкова мило няма за какво да се притесняваш и стряскаш. super
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
marinowaa

marinowaa


Брой мнения : 11
Дата на регистриране : 06.09.2011
Години : 30

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockПон Дек 05, 2011 12:53 am

а това със вселяването настръхвам само като си го помисля.. но понеже един приятел може да вижда всички магии и в 3 часа през нощта бяхме на вън когато той ни каза да идем на светло , че има една сянка , която се вселява само в добри хора .. а тогава се всели в едно животно..
Върнете се в началото Go down
violet92




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 10.01.2012

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockВто Яну 10, 2012 4:28 am

Според вас има ли наистина духове? Наистина ли има хора, които ги призовават? Какво ли не бих дала, за да се срещна с дух! Разчитам на такива форуми, за да се запозная с хора, които вярват в паранолмалното, защото надеждата ми, че има съществуване след смъртта, се изплъзва през ръцете ми! ;(;(;(
Върнете се в началото Go down
marinowaa

marinowaa


Брой мнения : 11
Дата на регистриране : 06.09.2011
Години : 30

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockВто Яну 10, 2012 5:15 am

За мен всичко това съществува .. нямам доказателство , не мога да го обясня , просто вярвам .. Но не само в лошото , а и в доброто ..
Върнете се в началото Go down
violet92




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 10.01.2012

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockВто Яну 10, 2012 5:27 am

Но не мислиш ли, че може да се докаже? Нали се твърди, че има специалисти в тази сфера? :)
Върнете се в началото Go down
marinowaa

marinowaa


Брой мнения : 11
Дата на регистриране : 06.09.2011
Години : 30

странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  ClockВто Яну 10, 2012 6:06 pm



има всякакви .. филми , хора които се опитват да го докажат .. но според мен съществуват , защото не може на някой просто ей така да му щукне идеята за нещо което не можем да видим а именно " Паранормалните явления " : ))но това си е само мое мнение... има и още много неща , но просто не ми се пише за тях .. ако има някой по запознат , който може да ти отговори нека да го направи .. защото е наистина интересно и хубаво да знам , че има някой до мен . . и ще ме прегърне .. дори и да не го усещам да ми каже лека нощ .. и може би го усещам когато ме побиват тръпки по половината тяло.. когато дори е затворена вратата и няма как да влезе течение . .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





странна работа.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: странна работа.    странна работа.  Clock

Върнете се в началото Go down
 
странна работа.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Вашата история-
Идете на: