Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty60%Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty0%Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty30%Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty10%Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Ясновидецът Христо Христов предсказа, че…

Go down 
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Empty
ПисанеЗаглавие: Ясновидецът Христо Христов предсказа, че…   Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… ClockПет Авг 06, 2010 10:26 pm

В интервюто си за в.“Уикенд“ ясновидецът Христо Христов споделя:

- Как откри ясновидските си способности?

- Родил съм се седмаче, с порок на сърцето. Майка ми е искала да направи аборт с мен, опитвала е с хапчета, за да не се родя. Обаче напук на всичко съм се родил в седмия ме­сец килограм и 700 грама. Лекарите казали на май­ка ми, че няма да живея дълго. Посъветвали я да ме остави в болницата за да не се мъчи с мен. Съ­гласила се. След няколко дни дошла да види какво става с мен. Още съм бил жив, макар и в кувьоз и й предложили да ме остави на държавата. Така съм попаднал в дом „Майка и дете” в Попово. Две години и половина съм бил там. След години майка ми се омъжва повторно. Моят втори баща й казва, че трябва да ме вземат от дома, за да си умра вкъщи.Той обаме биеше много. Една вечер така ме преби, че изпаднах в безсъзнание. Бях 13-14-годишен. Тогава за втори път съм бил на границата между живота и смъртта. Изкарал съм в кома два дни. Майка ми не вярвала, че ще из­държа заради порока на сърцето.
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Image
Докато бях в кома, ви­дях Исус Христос. С дълга, бяла коса, с бели дрехи и със златна чаша в ръка. Говореше ми на някакъв странен език, но всичко разбирах. Помня, че ми каза, че ще оживея и ще ми даде дарба. Така и стана.

- Спомняш ли си пър­вото ти предсказание, което се е сбъднало?

- Да, беше на сестра ми. Тогава тя живееше в чужбина и имаше при­ятел. Сключи фиктивен брак с него, за да може да работи. Гледах й на кафе и видях, че мъжът й е с друга жена и ще катастро­фира. „Абе, Ицо, как ще е с жена? Не е възможно.“ А аз виждам в кафето ка­тастрофа и смърт. След няколко часа ни се оба­диха, че е загинал.

- Рядко се случва мюсюлманин да стане християнин. Защо сме­ни религията и името си?

- Бях на 14 години, ко­гато приех християнската вяра в Търговище, в църквата до пазара. Свещеникът ми даде една икона, която пазих 15 години. Наскоро я подарих на една жена, защото моите желания се сбъднаха вече. Всичко, което исках да ми се слу­чи, стана. Графикът ми е зает до септември, прие­мам хора всеки ден, само в неделя почивам. Не се оплаквам, защото вина­ги съм мечтал точно за това. Когато човек тръгва да прави нещо, трябва да е сигурен в успеха му.

- Не се ли страхуваш, че ще те обвинят в печалбарство?

- Не. Аз нямам такса и никога няма да имам. Все­ки оставя, колкото поже­лае. На хората с по-голе­ми възможности вземам повече, защото за мен работят няколко човека, които ми помагат в този наплив от хора. Пътувам из страната, работя по хо­тели, имам доста разходи. За мен е важно хората да говорят за способностите ми от човек на човек.

-Ти си един от малкото ясновидци у нас, които имат охрана. Защо?

- При мен идват вся­какви хора. Обикновено пред вратата ми чакат по няколко човека, макар че има предварително за­писване. Някои се карат, искат да влизат първи. На всеки проблемите са най-спешни и най-големи.

- Получи тази попу­лярност след участието си в предаването „Ясновидци”. Как те одобриха?

- Приятелите ми посто­янно ми се караха, че съм пропуснал първия сезон. Вече си имах офис във Ва­рна, имах и хора. Обадих се в последните дни за записване. Даже не аз, а приятелите ми ме запи­саха. Изобщо не вярвах, че точно мен ще изберат. Аз бях единственият яс­новидец на кастингите, който гледаше на кафе. Случайно стана така,

че още преди да се явя, гледах на една жена от екипа на предаването. Лариса се казва. Жената направо се шашна и каза, че със сигурност ще съм избран. Да бе, викам си, точно пък мен ще изберат. Още същия ден ми се оба­диха да ми кажат, че ще участвам.

- По време на сним­ките за предаването някои от участници­те се изпокараха. В какви отношения си с останалите ясно­видци?

- Мислех ги за при­ятели, но те не са ме приемали така. Ядяхме и пиехме заедно, а в същото време са ме мразели. Усе­тих го в епизода, когато трябваше да открия заровеното злато и само аз посочих място­то. Всички скочиха срещу мен, че не било възможно да кажа толкова точно. За мен беше много труден момент – плачех, исках да се откажа. Тогава во­дещият Николай ми каза: „Ицо, недей! Ти имаш чис­то сърце. Кажи пред ка­мерата каквото мислиш“. След това на връщане започнаха едни сканда­ли в автобуса. Чувах как другите ясновидци си шу­шукат: „На Ицо му подска­заха“. При мен нещата са специфични, защото е важно кой пие кафето. При случая „Белнейски“ например, ако майката го беше изпила, щях да видя нещо по-конкретно, какви са били момичетата, ха­рактерите им. Но аз не исках да стана първи.

- Защо?

- Мечтата ми беше да попадна сред финалисти­те. Не исках да съм първи, за да не си помисли някой нещо и да ми навреди.. Победата не беше най-важното. Исках хората да разберат за дарбата ми, да пишат за мен, да ме снимат. Това беше моята мечта и слава на Бога, доказах, че дарбата ми е истинска. Даже когато станах още по-известен, при мен идваха стари клиенти и ми разказваха какво съм им предсказвал преди години. Знаех, че няма да ме оставят да победя, защото съм се родил мюсюлманин. От ясновидците в предава­нето признавам Мари­ана и Михаил. За мен Роберто е дете. Наис­тина, има способности, но трябва още да се учи. Беше един от най-добри­те ми колеги, но после разбрах, че копае зад гърба ми. Даниел, който общува с отвъдното, има много силна дарба да открива изчезнали хора и да вижда духове. От първия сезон на преда­ването, не победителката Ивелина, а Вера от русен­ското село Иваново, е мой фаворит.

- Виждаш бъдещето в утайката от кафе. Как получаваш информаци­ята си?

- Моят учител в гледа­нето на кафе е Бог. Аз не гадая по самите фигу­ри, а получавам видения. Животът на човека срещу мен минава пред очите ми като на филмова лента. Не мога да кажа и аз как ста­ва. На ден при мен идват по 30 човека. Нормално е да не позная на всички. Не съм Бог.

- Когато виждаш нещо лошо или смърт, казваш ли, или премълчаваш?

- За смърт не казвам, защото и без това не може да се избегне Защо да натоварвам хората? Видях на една жена, че ще стане вдо­вица, но си премълчах кога ще стане това.

- Ясновидци твър­дят, че имаш вещерски способности, за­това Лили Иванова ти е поръчала черна магия за най-големия си враг Слави Трифонов, факт е, че напоследък бе споходен от куп неудачи – заболяването му се обостри, едва не ослепя, счупи си крака, а фрактурата му още не е зараснала.

- При мен са идвали доста известни хора – и политици, и депутати, и хора от шоубизнеса. Лили е идвала два пъти. Всеки си има някакви проблеми. Питаше ме лични неща, изобщо не сме говорили за Трифонов. Тези глупости, че съм направил на Слави черна магия ги пуска един колега от „Ясновидци“, който ми за­вижда, че при мен идват толкова много хора. Аз съм християнин, имам семейство, макар ощe нямам дете. Не искам да се занимавам с такива неща. Знам, че Господ це ми пише грях зара­ди ясновидството и няма да имам дете. Не правя черни магии, само ги раз­валям.

- Как ги разваляш?

„С минерална вода и захар. Водата е най-чистото средство за премахване на негативно влия­ние, защото тя ко­дира информация. С нея се маха и родово проклятие. Ако човек е болен, ми носи вода от три кладенеца или чешми. За разваляне­то на магия слагам три лъжички захар във водата, казвам заклинанията и от­ключвам катинара за да се отключи късме­тът на човека. Купу­вам предварително катинари и правя ри­туалите. Против магии, уроки и болести използвам Киприановите молитви. Много са силни особено ако ги чете све­щеник в църква. Правя и магии за любов. Мога да събера например разделена двойка, но само ако нямат друго семейство. Когато отидеш да си ку­пиш телевизор, ти дават гаранция. И аз така ра­ботя – след месец искам човекът пак да дойде при мен, за да проверим дали има промяна. Така си спе­челих име.

- Освен Лили Ивано­ва, кои други по-из­вестни хора са ти били клиенти?

- Васил Божков ме по­търси още докато вър­веше предаването „Яс­новидци“. Питаше ме за личния си живот, нищо друго. Всички имат проблеми – и бедни, и богати. Софи Маринова ми е любимка. Виждали сме се много пъти с нея. Двамата с Дачо няма да се разделят, даже Софка ще роди дете от него. Ще стане бунт в тяхното се­мейство.

- Кой е най-шокиращият случай, с който си се сблъсквал в практиката си?

- Идват често хора, обсебени от духо­ве. Най-млади­ят ми клиент е 15-годишно момче, което заекваше, а най-възраст­ният – 89-годишна баба вдо­вица. За­белязвам, че хората над 60-годишна възраст са много самотни. Не всич­ки търсят помощ за някакви сери­озни неща. Идват напри­мер ня­кои и искат да им намеря изгубеното куче или котка. В съ­щото време ме чакат хора, които издирват изчезналото си дете.
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че… Hristo_hristov_qsnovidec
- Покрай истериите с джакпота, търсят ли те тотоманиаци, които искат да им кажеш пе­челившите числа?

- Да, но повече са търсачите на злато, иманярите. Ами криза е, хората търсят. Носят ми разни карти и дневници с отбелязани на тях съ­кровища и питат къде да копаят. Когато аз реша, тогава мога да дам насо­ка. Зависи какво ще видя в кафето им. Имам си мои знаци, по които разбирам каква е съдбата им.

- На себе си можеш ли да предсказваш?

- Не, имам само предчувствие. Лошото е, че не мога нищо да предотвра­тя. Това, което е писано, това става.

- Какво е отношението ти към всички онези яс­новидци, които гадаят от телевизионния екран или в интернет?

- Изобщо не ги гледам. По телефона не може да се ясновидства, но нека всеки си носи кръста.

- Ако утре загубиш дарбата си, с какво ще се занимаваш?

- Имам си професия, бил съм шивач 5-6 години и то много добър. Не вяр­вам това да стане, защото от ден на ден дарбата ми се засилва.

- Какви са твоите прог­нози за финансовата криза?

- Преди година бях ка­зал, че след юни месец нещата ще бъдат малко по-добре. Действително така стана. От кризата ще живнем след две го­дини. Тази година ще я избутаме криво-ляво. И едно предупреждение до края на 2010 г. ще има много силно земетресе­ние, но без жертви.
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
 
Ясновидецът Христо Христов предсказа, че…
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: България :: Новини от родината-
Идете на: