Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Натиск ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Натиск ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Натиск ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Натиск ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Натиск ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Натиск ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Натиск ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Натиск ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Натиск ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Натиск ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Натиск Empty60%Натиск Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Натиск Empty0%Натиск Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Натиск Empty30%Натиск Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Натиск Empty10%Натиск Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Натиск

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 12:53 am

Не знам, дали имам право да пускам нова тема за толкова малко нещо..... не знам дори дали всъщност е малко, но...

Случва ми се доста често..още от както бях мъничка, когато си легна и.. чувствам някакъв натиск, върху одеалото, все едно някой сяда на леглото до мен и започва леко да дърпа одеалото ми....понякога се завивам през глава и стискам здраво завивката в ръцете си, за да не я издърпа напълно...

Не знам какаво и дали си заслужава да се оплаквам тук, но винаги ме е плашело... :(
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 2:22 am

дърпа завивката.. ? интересно face при мен няма дърпане но истръпване и усещане на чуждо присъствие... но при мен са и други обстоятелствата ако споделиш още нещо за това и дали си се занимавала с нещо или някой твой роднина може да ти дам одговор на това нещо :roll:






:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 2:37 am

То не че се дърпа буквално, не знам как по-точно да го обясня, нали се сещаш, примерно ти ако седнеш как ще я дърпаш по малко с всяко едно твое преместване.

Моите роднини - не, поне до колкото аз знам, аз с дребни нещица, абсолютни глупости може би, викане на духове без и със спиритическа дъска, ЕЗФ, снимки, по разни уж обитавани места, общо взето май е това, плюс няколко заклинания научени от филми :oops:

сега се сетих... един път точно с тези "заклинания" опитвайки да направя нещо и аз не знам какво...спомням си как казвах думите и в следващия момент как моите приятелки (правехме си женско парти :D ) ме питата как съм го направила, били видели в сянката ми рога, което аз все още не мога да повярвам, колкото и да бяха изплашени те тогава, мисля си, че си измислят :lol: :lol: :lol:


Ох много съм объркана сигурно изглеждат пълни глупости всички неща, съжалявам, дори не знам дали съм в правилния раздел, от няколко часа съм във форума.
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 3:50 am

Little_Star нищо тук не е странно! Добре дошла в света на мистериите ! ;) Тук и най-странното нещо е нормално за нас,нали за това е този форум! Всеки да може да сподели какво го мъчи,какво иска,и съответно да се опитаме да му помогнем.

Възможно е при теб да стои дух на починал роднина.
Възможно е това да е същество което те пази,и няма смисъл да се страхуваш!
Възможно е след нещата които си правила,нещо да се е "прикрепило" към теб!
Щом до сега не те е наранило,уплашило значи няма страшно : )

Трябва да бъдеш силна,ако това е нещо лошо,и то види че не те е страх ще си замине! Трябва да знаеш че те не са по-силни от теб и не могат да те наранят физически,само могат да те плашат! Но когато им покажеш че си силна,не те е страх и не им обръщаш внимание ТЕ ще си заминат! Аз преди имах една сянка в стаята която стоеше седмици наред в къщи (вечер) но впоследствие успях да я прогоня! Можеш да пробваш да говориш с него : ) Примерно започни да питаш кой/коя/какво си ти? Откъде си? Ако си тук дай ми знак...и така : )

Аз ти предлагам за 1 седмица да спреш всичко свързано с духове,магий и свръхестествено - четене на книги,гледане на филми,правене на ритуали и тн :)


Надявам се малко или много да съм ти помогнал! flower


Последната промяна е направена от Admin на Вто Юли 13, 2010 3:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 3:57 am

еми айде мога да се съглася с мнението на админа... face







:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 3:58 am

Благодаря и добре заварили!

Благодаря и на двамата за отговорите!

Ами аз в момента не се занимавам, само чета и слушам записи на EVP-та.

Много неща са възможно, гледах и наскоро един човек в "Горещо", екзорсист мисля, че беше, не успях да видя цялото предаване, че да разбера, той каза много смислени неща и казвайки ги даде доста отговори, поне за мен.

Имам толкова много въпроси (не само по тази тема), тук няма ли някоя тема тип "чат", в която може да задаваме всестранни въпроси?
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 4:00 am

Специално зареди теб ще направя форум с име "Въпроси" : ) Мерси за идеята!
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockВто Юли 13, 2010 4:04 am

Моля, моля, пак заповядай :lol:

Просто ме интересуват и вампири (дори и да ми се смеете) и още много други неща, за които трудно се дават прости обяснения
Върнете се в началото Go down
Lilitowolf

Lilitowolf


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 03.03.2011
Години : 30
Местожителство : Габрово

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockЧет Мар 03, 2011 6:32 am

little_star не искам да се заяждам или да засягам някого но мислиш ли че е възможно да си въобразяваш смисъл всичко да е в главата ти толкова много да си се вманиачила в тези неща че всичко да се случва подсъзнателно все пак ума съзнанието е най-сложната система която още не е разкрита напълно .....
Върнете се в началото Go down
dollss

dollss


Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 20.04.2011
Години : 34

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockСря Апр 20, 2011 6:14 pm

Здарвейте на всички! Еми....и аз съм нова funnyjump .... Стана ми интересно всичко,което сте писали до тук..мистерии,загадки и необясними до момента неща от никой.... Искам и аз споделя една моя случка (не знам дали не си въобразявам,но е факт ) Една вечер една приятелка ме извика у тях на гости да и помагам,че сменяше квартирата и трябваше да си събира багажа .. Та отидох аз към 7ч вечерта (зимно време...тъмно като в гъз) и към 8ч огладняхме и установихме,че нямаме хляб.. Предложих и да идем да си купим нещо за хапване от близкия денонощен "Аладин" (познат на всички като дюнерите) Тръгнахме ние всичко нормално и застанахме на светофар,чакайки зелено за пешеходци ... Стана зелено и тръгнахме да пресичаме (както винаги независимо,че е зелено аз се оглеждам) (м/у др забравих да спомена,че имам баба ,която вярва в магии и която ме мрази и не само мен де цялото ми семейство и редовно ни кълне) в момента,в който стъпнах на пешеходната пътека някой все едни нарочно ме бутна , удъра усетих в кръста при,което засилих крачката за да не падна и в същия момент от нищото изкочи кола,която ме блъсна странично в този момент някой сякаш нарочно блокира зрението и мозъка ми и не чувах приятелката ми да казва,че идва кола а тя вече беше на тротоара .... Като по ЧУДО се изправих все едно някой ми подаде и ръка навсичкото отгоре ... станах без драскотина останах си само с уплахата и................счупена гривна,която ми беше подарък от татко Бог да го прости милия..... и бях непрекъснато с нея..беше ми талисман и ме пазеше .. Не знам какво беше всичко това,но определено от тогава имам страх да пресичам,камо ли сама и ако е възможно да избягвам пресичанията заобикалям само и само да не попадна на пешеходна пътека.... Това е моята лееееко странна ( не е като вашите) история .... Предполагам,че татко ме е спасил .. той е бил сигурна съм....

С уважение: Петя :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockСря Апр 20, 2011 8:10 pm

Наистина интересна история и аз мисля че е заради гривната coolman моя съвет е да си я пазиш.Относно до твоята баба магии съществуват и ако може да дадеш информация защо ви мрази ако не е прекалено лично пак се извинявам че искам такава информация.Но да и аз съм на мнение че е заради гривната.Бъди щастлива най-вече и мисли позитивно super
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
dollss

dollss


Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 20.04.2011
Години : 34

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockСря Апр 20, 2011 10:01 pm

По принцип тя си е мислила навремето,че майка и леля като пораснат ще станат някои заможни хора,известни ако щеш и ще я гледат и ще и дават пари а нито майка нито леля са материалистки... Тя е обичала винаги да бъде сама никой да не я притеснява и като не и харесва нещо .. и хоп веднага се почва да се кълне .. не знам дали е заради това,но преди мн години майка казва,че ни е прокълнала до 9-то коляно и прадядо ми и прабаба ми и дядо ми и баща ми починаха от рак през определени години и сега се страхувам за брат си.. Един ден беше сготвила ориз с гъби бях мъничка .. и ни беше поканила на вечеря всички ядоха от ориза аз се натрових по чудо са ме спасили .. Не знам дали е било невеолно или волно,но от тогава си правя изводи ... Наричаше ни какви ли не .. мрази ни всички .. Какви ли не ни нарича... А ние всъщност нищо не и правим дори майка и леля се отрекоха от нея вече... Един ден на братовчед ми той е 3 год по-голям от мен отишла на Говедарци и му дала 30лв и той си допълнил за колело и след една седмица падна с колелото (а той е колоездач от мн години вярно случва се и най-добрите,но все пак е съмнително) в селото пред идващ камион и като по чудо се е осъзнал навреме и е избягал... Според мен и парите са били прокълнати.. Направо настръхвам докато пиша ! Ужас
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockЧет Апр 21, 2011 3:03 am

Ами .... просто като съвет.Помирете се по някакъв начин с нея и не се занимавайте макар и гадно да ми звучи да оставиш роднина нали ... но нека не бъде с лошо. Просто се опитайте да се помирите и с думи да се разберете. Те за мен са най-силното оръжие.Просто съвет и пак се извинявам че се бъркам в тези работи и за това че исках информация.
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
dollss

dollss


Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 20.04.2011
Години : 34

Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск ClockЧет Апр 21, 2011 3:38 am

Няма проблем..Благодаря за съветите :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Натиск Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натиск   Натиск Clock

Върнете се в началото Go down
 
Натиск
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Вашата история-
Идете на: