Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
И ако можеха да говорят... ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
И ако можеха да говорят... ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
И ако можеха да говорят... ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
И ако можеха да говорят... ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
И ако можеха да говорят... ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
И ако можеха да говорят... ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
И ако можеха да говорят... ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
И ако можеха да говорят... ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
И ако можеха да говорят... ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
И ако можеха да говорят... ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
И ако можеха да говорят... Empty60%И ако можеха да говорят... Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
И ако можеха да говорят... Empty0%И ако можеха да говорят... Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
И ако можеха да говорят... Empty30%И ако можеха да говорят... Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
И ако можеха да говорят... Empty10%И ако можеха да говорят... Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 И ако можеха да говорят...

Go down 
+3
Black_Tiger
It's Moon
indigogirl
7 posters
АвторСъобщение
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockВто Май 11, 2010 5:16 pm

Здравейте, мили приятели странните неща около мен с всеки изминал ден стават все повече.... Много съм объркана, направо имам чувството вече, че се побърквам. Нещата се засилиха преди няколко седмици, събуждам се в 2 и нещо вечерта и гледам на тавана си бели кръгове, първата вечер си помислих че просто се отразяват от някъде и пак си заспах спокойно, но на др вечер пак се събудих по същото време и пак ги видях седяха горе неподвижно станах огледах никъде нищо не се отразяваше горе в тавана, нямаше грам светлина, която да се отрази... И така няколко дена подред, тези кръгове просто седяха над леглото ми и когато изгасях и цъках лампата все едно се зареждаха като изключех лампата и постепенно ставаха по-светли. Почнаха да се местят из стаята, хубаво за известно време ги нямаше. До вчера гледахме със съквартирантката ми до по-късно телевизия и оставихме тв-то да се изгаси настройхме го, субудих се от силен шум телевизора беше увеличен сиг до края, а дистанционното дори не беше нито до мен нито до момичето с което живея, таймерът беше изгасен и тв-то буквално гръмна, и това се повтори няколко пъти... Изгасихме го и над леглото ми веднага блеснаха 2 големи кръга, които нямаха от къде да се отразяват цъкнахме пак тв-то, котката ми седеше точно под тях въпреки че вече не се виждаха от светлината и не спираше да го гледа... Не знам какво беше това, може да ме помислите за луда, но наистина се случва, моля ви ако някой има някакво обяснение що за чудо е това, много бих се радвала да си споделите мнението. Благодаря ви предварително!

С Уважение Дени!
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockВто Май 11, 2010 8:34 pm

еиии тфа е мн яко :shock: :D ти защо се притесняваш страхуваш се да не е нещо опасно.. ? това са духове според мен .. освен ако не си чела на глас в някои сайт някакви магии или нещо face ако имаш някакво логично обяснение кажи ще се опитам да разгадая тези кръгове :roll: face






:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockВто Май 11, 2010 10:27 pm

И аз си мисля за духове, е нормално е да се притеснявам и да се стресна тъкмо съм задрямала и изведнъж гръмне буквално телевизора... Не нищо не съм чела от никъде... Аз си го обяснявам, че просто някой ме пази, но вчера наистина малко се поизплаших... :)
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockСря Май 12, 2010 3:33 am

Аз имам 3 предполагаеми идеи:

1.Някакъв вид защита
2.Духове,пазители!
3.Енергия !
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockСря Май 12, 2010 4:04 am

това всичкито което го каза е ... е накратко това което тя е написала... админе.. някакво.. :lol: :lol: :lol: :lol:
но както и да е ... щом вяраваш че е защита и да не е такава ще стане ;) интересно все пак 3 бели кълба :shock: :D аз пък с тракане на топчета и странни сънища се задоволявам все още face










:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockПет Май 14, 2010 3:28 am

Ъхх. :|
Първо - духовете не са само призраци. Призраците са един вид духове. Има духовен на природата, има висши и низши духове.
Второ - призраците НЕ могат да местят предмети.
Трето - най-вероятно момичета си имате проблем с полтъргайст, и то силно активен...
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockНед Май 16, 2010 7:06 pm

Moonshine сетих се нещо, но то беше сиг седмици преди да се появят бях прочела една молитва за архангел Михаил и Уриел, но не знам дали има нещо общо, а на третия ден когато почнаха да се появяват бях сънувала как пътувам сама по един безлюден път изглеждаше ми много познат и се озовах на един хълм, имаше някаква фигура не можех да я разпозная до фигурата имаше крила, всичко ми изглеждаше много познато, даже мисля, че го сънувах за втори път този сън.
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockНед Май 16, 2010 8:25 pm

е щом си си помислила че те пазят.. ако го сануваш пак гледай да распознаеш човека а щом е бил с крила.. значи ангел или архангел :roll: има връзка според мен :) посмили над това face



:мече: за тебе :D



:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockНед Май 16, 2010 8:49 pm

:мече: Благодаря ти! :)

Усещам, че ме пазят и ми помагат да разбера някой неща. Просто ми е нужно още време, за да свикна с тези неща и може би по този начин каквито и да са тези кръгове, ще свикна с тях, ще мога да ги разгадая, разбира се ако не е собствената ми енергия. С времето всичко ще се нареди и само ще си покаже какво е... :)

:подскоци:
Върнете се в началото Go down
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockНед Май 23, 2010 4:38 am

Естествено,че ни пазят и се грижат за нас. Знаеш ли, когато се случи нещо такова, запали
свещичка където и да си(имам предвид не е задължително да е само на църква),направи молитва насочена към твоите дъховни наставници ,учители и ангелчета(спомени,че е насочена към тях) и ги помоли за помощ,ако трябва да се отървеш от натрапник или да ти помогнат по-лесно да разбереш това и да не се страхуваш. Дори може просто да споделиш какво ти е на сърцето. Сигурна съм, че ще усетиш,че те чуват и разбират.
Както беше написало едно момче..и аз се чувствам така
.Не ме мислете за някакво много добро момиче(е добричка съм си),дето говори само за такива сериозни неща,аз съм доста веселичка и откачена,малко дори безотговорна.За повечето хора на тази възраст не е "модерно" да ценят добродетелите или пък да си позволят да вярват в нещо свръхестесвеното(тази думичка е ужс,защото за мен това е нормално).Макар че съм сиг,че все повече хора ще се осъзнават и интересуват и е хубаво,ако успяваме да запалим интереса им.Малко ми е странно като пиша тук, но пък прочетох интересните ви историй и за възможностите ви. Дейте се плаши,бъдете смели и горди, по-силни от това което ви плаши(плашете го вие със силата и вярата която притежавате) ! ⭐
Върнете се в началото Go down
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockПон Май 24, 2010 8:07 pm

Аз вианги си паля свещичка, независимо къде съм, може да ме сметнете за луда, но на дълго и широко се обяснявам какво се случва с мен какво не е наред, и благодаря когато всичко се е наредило както трябва. Всеки си има някой който го пази, едни не ги усещат, други ги усещат по-силно или по-слабо, но наистина ги има, които и да са съм им благодарна, защото в накой ситуации от живота си съм се измъквала на косъм и без никакво обяснение...
ali_isi не си откачена, мисля че си едно страхотно дете ( не че съм мнг голяма, но все пак), продължавай в същия дух. И това се отнася за всички, които пишат в този форум, бъдете себе си отстоявайте своето, независимо колко неправилно е в очите на хората, за колко луди ви мислят, това е без значение понякога, трябва вие да се чувствате добре в кожата си и всичко малко по-малко се нарежда, с годините ще срещнете много хора като вас, и колкото и да не ви се вярва да има ги, хора с които може да ис говорите, да ви разбират, просто истината е че мнг от тях ги е срам или се страхуват от това което мислят и чувстват. Бъдете себе си, бъдете силни и никога не се отказвайте от това, в което вярвате!!!

☀ :мече: :ангел:
Върнете се в началото Go down
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockПон Май 24, 2010 9:30 pm

:D :D :D ⭐
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockСря Май 26, 2010 4:25 am

indigogirl написа:
Аз вианги си паля свещичка, независимо къде съм, може да ме сметнете за луда, но на дълго и широко се обяснявам какво се случва с мен какво не е наред, и благодаря когато всичко се е наредило както трябва. Всеки си има някой който го пази, едни не ги усещат, други ги усещат по-силно или по-слабо, но наистина ги има, които и да са съм им благодарна, защото в накой ситуации от живота си съм се измъквала на косъм и без никакво обяснение...
ali_isi не си откачена, мисля че си едно страхотно дете ( не че съм мнг голяма, но все пак), продължавай в същия дух. И това се отнася за всички, които пишат в този форум, бъдете себе си отстоявайте своето, независимо колко неправилно е в очите на хората, за колко луди ви мислят, това е без значение понякога, трябва вие да се чувствате добре в кожата си и всичко малко по-малко се нарежда, с годините ще срещнете много хора като вас, и колкото и да не ви се вярва да има ги, хора с които може да ис говорите, да ви разбират, просто истината е че мнг от тях ги е срам или се страхуват от това което мислят и чувстват. Бъдете себе си, бъдете силни и никога не се отказвайте от това, в което вярвате!!!

☀ :мече: :ангел:


Хора ... да бе ще намерим няма проблем аз немога да намеря човек на когото да споделя какво ми е какво виждам и чуствам вече повече от 2-3 години ... толкова са ме наранявали и накрая осъзнавам че повечето приятели са предатели няма какво да казвам повече относно това с паленето на свещичка .. незнам дали действа но и без нея стига да повярваш в това което искаш то ще стане рано или късно... та за тези хора които ще намерим ... надеждата последна умирала но имам прекалено малко надежда вече реве ми се като си помисля че съм сам на тази планета.. или незнам дали ваобще някой ме разбира заради тези думи вече можете да ме мислите за луд или някакъв кадето си мисли че е нещо повече от другите или велик както и да толкова от мен ... face






:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockСря Май 26, 2010 3:12 pm

Я по-смело!!!Опитай се да промениш начина си на виждане.Представи си това което искаш да е и то ще се случи.Различен си (всъщност всички сме различни),използвай го за добро.Аз мисля,че всеки е преживял нещо гадно или е бил много разочарован(аз също!) и е толкова лесно да се депресираш и настроиш отрицателно.И все пак аз предпочетох по-трудното,да го разбера,усмисля,преживея да намеря отговора "защо" и да продължа напред с усмивка.Не знам дали това е правилно,но го чувствам.Нормално е да имаш дни ,просто не си в настроение и нямаш желание да се бориш или да изобретяваш,но не позволявай да те завладее.Търси нови хора,такива които биха те разбрали,просто го поискай.А сега може да отидеш някъде на разходка,самичък,разсъждавай си,намери нещо което те вдъхновява и те кара да бъдеш спокоен.Опитай ⭐
Върнете се в началото Go down
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockЧет Май 27, 2010 7:18 pm

Айде моля ти се без депресии, за 21 години толкова пъти съм си чупила главата, и съм се разочаровала, но всеки път съм се изправяла и съм продължавала с усмивка напред. Аз самата намерих хора като мен преди около година, които наистина могат да ме разберат и мога да си говоря без проблем за тези неща, никога не трябва да спираш да вярваш и да се отчайваш, трябва да гледаш по-позитивно на нещата, поне аз така правя колкото и лошо да е винаги се усмихвам, независимо какво се случва! Всичко се оправя, стига да повярваш... А и виж, не си сам тук има хора, които те разбираме, и винаги можеш да пишеш, да споделяш с нас и дори да разчиташ, ако имаш нужда от помощ. Минавала съм през твоето състояние, мислиш си че си сам на света, и че си останеш така завинаги, че никой не те разбира, и всеки ден се чудиш защо си такъв, защо ти, не може ли да си като другите, да не ти пука да си живееш, без да те притесняваш странични неща, защо си на 17, а мислиш като голям човек за всичко, всичко ти се струва непонятно и странно, понеже все едно не си от тази планета, някой е дошъл и те е захвърлил тук, без дори да каже защо и какво.... Истината е, че трябва да разбереш сам по себе си, че си уникален, че тази сила, която носиш в себе си я няма никой друг, че можеш всичко стига да го мислиш и искаш достатъчно силно! Усмихни се моля те заради мен, и знай че не си сам на тази планета има и други като теб, които ги мъчат същите въпроси, които имат същите чувства като твоите! :)
Върнете се в началото Go down
demi____lovato

demi____lovato


Брой мнения : 6
Дата на регистриране : 17.10.2010
Местожителство : Плевен

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockНед Окт 17, 2010 10:49 pm

booo ето например,всички нас!Аз съм нова,но мисля по същия начин като вас!
Върнете се в началото Go down
Lilitowolf

Lilitowolf


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 03.03.2011
Години : 30
Местожителство : Габрово

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockЧет Мар 03, 2011 6:47 am

Хора ... да бе ще намерим няма проблем аз немога да намеря човек на когото да споделя какво ми е какво виждам и чуствам вече повече от 2-3 години ... толкова са ме наранявали и накрая осъзнавам че повечето приятели са предатели няма какво да казвам повече относно това с паленето на свещичка .. незнам дали действа но и без нея стига да повярваш в това което искаш то ще стане рано или късно... та за тези хора които ще намерим ... надеждата последна умирала но имам прекалено малко надежда вече реве ми се като си помисля че съм сам на тази планета.. или незнам дали ваобще някой ме разбира заради тези думи вече можете да ме мислите за луд или някакъв кадето си мисли че е нещо повече от другите или велик както и да толкова от мен ...
:страшен ангел:[/quote]

Човече ,аз ,макар и на 16 живея сама отделно от родителите си.Но вечното но също нямам на кого да споделям 3та година в този град бях се захванала с едно моме да сме си приятелчета ама нали трябва да ми е гадно тя не споделя с мен а така няма смисъл няма го доверието... :/ а за гаджета:да не се чува :Х тук ,колкото и смешно да звучи си говоря с паяка Пешо face не е от най приказливите face face face но дори човек да си говори сам като си израче мъката му олеква поне малко
тааа на темата с момичето аз мисля че тези твой пазители са искали да ти пратят послание което само ти можеш да си разгадаеш :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockЧет Мар 03, 2011 7:46 am

отностно това да .... другия като не споделя не виждам смисъл да се тормозиш да приказваш :D поне да слуша но все пак... coolman
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Lilitowolf

Lilitowolf


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 03.03.2011
Години : 30
Местожителство : Габрово

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockВто Апр 12, 2011 9:17 pm

то ко да с слуша аз споделям тя не и си приказва нейните си проблеми и аз мога да я изслушам да и дам съвет тя мен неее ааа няма да го бъде тая
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... ClockЧет Апр 14, 2011 1:45 pm

без нерви по спокойно funnyjump ще те ислуша ти си я ислушай тя като спре тогава действай booo
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





И ако можеха да говорят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И ако можеха да говорят...   И ако можеха да говорят... Clock

Върнете се в началото Go down
 
И ако можеха да говорят...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Вашата история-
Идете на: